ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

Ένα μαγικό ταξίδι στα άδυτα της ψυχής μας...

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 16 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 12 Ιούλ 2009 01:24 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ

Εικόνα

Αυτή είναι μία κατηγορία, ελάχιστων ανθρώπων στη Γη, η οποία διαθέτει κάποια από τα χαρακτηριστικά των Αστρικών ανθρώπων και των ενσαρκωμένων Αγγέλων.

Ταιριάζουν δε, περισσότερο με τους Ουράνιους τύπους.

Οι Οντότητες αυτές έρχονται στη γη ή σε άλλους ανάλογους πλανήτες με συγκεκριμένες, ανά καιρούς, αποστολές, σαν δάσκαλοι, αναμορφωτές, ηγέτες, καλλιτέχνες κ.λ.π.

Είναι ψυχές, ιδιαίτερα εξελιγμένες, που έχουν κλείσει τον κύκλο του κάρματος, μέσα από διαδοχικές ενσαρκώσεις και λειτουργούν πλέον σαν Οδηγοί, των άλλων, των πιο άγουρων ψυχών, είτε στο ορατό, είτε στο αόρατο επίπεδο.

Οι Αστρικοί Άγγελοι, αν και κοινωνικοί, είναι κατά βάση μοναχικοί. Είναι κοινωνικοί για να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους προς το κοινωνικό σύνολο, αλλά και μοναχικοί, για να μπορούν να διαλογίζονται και για να συσσωρεύουν ενέργεια από την Πηγή.

Είναι κατ' εξοχήν οι άνθρωποι, που αντιμετωπίζονται από τους άλλους, από τη μικρή τους κιόλας ηλικία, ως "ξένοι". Ενώ οι ίδιοι έχουν απέραντη Αγάπη και γαλήνη στην καρδιά τους, δεν γίνονται εύκολα αποδεκτοί από το περιβάλλον τους. Συχνά αντιμετωπίζουν την εχθρότητα και τη ζήλια, χωρίς οι ίδιοι να κάνουν κάτι για να την προκαλέσουν. Μια και η παρουσία τους γίνεται πάντα αισθητή... Είναι πάντα διακριτικοί, καταδεκτικοί και ταπεινοί.

Διαθέτουν πολλά χαρίσματα, όπως η διαίσθηση, η ενόραση, η καλλιτεχνία κ.λ.π., είναι ανθρωπιστές και οικολόγοι.

Οι Αστρικοί Άγγελοι, που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στη Γη, έχουν έρθει για να αναλάβουν τη Νέα Εποχή, σαν διδάσκαλοι, ηγέτες και αναμορφωτές. Θα δημιουργήσουν μία νέα Συμπαντική θρησκεία και ένα καινούργιο πολιτικό σύστημα, βασιζόμενο στην ατομική ελευθερία, την ισότητα, τη συνεργασία και τη συλλογικότητα.

Από το βιβλίο "ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ", της Doreen Virtue, εκδόσεις ΚΡΥΩΝ.

Ο πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάσταχτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του... Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΓΝΩΣΤΟΣ... ΜΑ ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΟΣ! Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΦΩΣ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 12 Ιούλ 2009 03:43 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Γεννιεται ως μωρο, οπως καθε άλλος άνθρωπος, από μία βιολογικη μητερα και απο εναν βιολογικο πατερα. Οι γονεις του οι βιολογικοι, ανθρωποι που τους χαριζουν το υλικο τους σωμα.

Απο μωρα, πριν ακομα αναπτυξουν την ανθρωπινη ομιλια τους, παρατηρουν τα παντα γυρω τους. Τη μητερα τον πατερα τους, τα ομορφα και τα άσχημα. Μα να μιλησουν ακομα δεν μπορουν.

Γεννιουνται με την Αστρικα Αγγελικη τους φυση και μαζι προστεθηκε και η ανθρωπινη.

Καθως μεγαλωνουν απο μωρα γινονται παιδια, μοιαζουν εκ πρωτης οψεως με τα υπολοιπα παιδια στη Γη. Και ετσι ειναι. Μεσα τους βρισκεται και η ανθρωπινη υποσταση της ψυχης τους. Μα η Αστρικη Αγγελικη ψυχη ερχεται παντα πρωτη. Καθως σε μικρη ηλικια παρατηρουν τον κοσμο γυρω τους, συνειδητοποιουν οτι δεν ειναι η δικη τους οικογενεια οι ανθρωποι στη Γη. Βλεπουν τις διαφορες στη ψυχη τους σε σχεση με τη συμπεριφορα των ανθρωπων στον πλανητη Γη.

Απο μικρη ηλικια, κλαινε σαν παιδια καθως βιωνουν τη μοναξια που προκαλειται απο τη διαφορετηκοτητα τους αυτην σε σχεση με τους αλλους ανθρωπους. Ναι η ανθρωπινη φυση κανει ενα παιδι Αστρικο Αγγελο να μπορει να κλαιει και να εχει αναγκη απο γονεις που να βρισκονται μεσα σε υλικα ανθρωπινα σωματα. Σαν παιδι..

Απο πολυ μικρη ηλικια, ακουνε μεσα τους μια φωνη που τα παρηγορει. "Καλα θυμασαι, η οικογενεια σου βρισκεται αλλου, καπου εκει αναμεσα στα αστερια τα νοητά. Θυμασαι; Ηρθες στη Γη το ηθελες το συναποφασισες. Αγαπας το ανθρωπινο ειδος. Και ηρθες να το υπηρετησεις. Μα τους ορους τους γνωριζεις. Η ψυχη σου ειναι ηταν και θα ειναι αυτη που ηταν παντα. Εισαι Αστρικος Αγγελος. Τωρα στη Γη χρειαζεται να ενωθεις με τον ανθρωπο. Χρειαζεται να λαβεις στην ψυχικη σου υποσταση αρωμα ανθρωπινης. Αυτο το αρωμα εσυ θα το δεχτεις μεσα σου. Μαθε πώς ειναι να εισαι ανθρωπος, ζησε ως ανθρωπος και Αστρικος Αγγελος μαζι, καθως η φυση σου δεν θα καλυφθει με το πεπλο εντελως. Παρατηρησε τα ανθρωπινα γυρω σου και παρε αρωμα απο αυτα. Δεξου την ανθρωπινη φυση σου και αγκιαλιασε την, κατανοησε την. Ετσι μονον θα βοηθησεις και θα βοηθηθεις. Οταν αρωματιστεις καλα με την ανθρωπινη φυση, τωρα χρειαζεται να ξεπλυνεις το αρωμα αυτο απο επανω σου και να ξαναγινεις αυτο που ησουν καποτε, αλλού... Αστρικε Αγγελε θα ξυπνησεις μεσα απο την σκληρη δουλεια σου ως ανθρωπος, θα αφυπνιστεις. Και μεσα απο το μονοπατι σου θα κατανοησεις τον τροπο που μπορουν να βαδισουν ομορφα στο δικο τους μονοπατι οι ανθρωποι στη Γη. Αφυπνισου! Και δειξε τους... Ως υπηρετης των ανθρωπων και Του Θεου, ως καλος συνανθρωπος του κοσμου αυτου...".

Ο Αστρικος Αγγελος εχει πολυ εκπαιδευση μεγαλη περασει, η οποια ξεκιναει απο την παιδικη του ηλικια και άλλη τοση ακομα περισσοτερο τον περιμενει, μεχρι να ερθει η ωρα....

Παντα παρατηρει... Τα παντα παρατηρει και ολοενα μαθαινει υπενθυμιζεται, διοτι εχει ξαναερθει..
Γεννηθηκε με ελλειπη μνημη, γεννηθηκε ως μωρακι. Τα υπολοιπα θα εργαστει και θα τα θυμηθει στην πορεια, διοτι ετσι ειναι και το μονοπατι καθε ανθρωπου. Και χρειαζεται να βαδισει παρομοιο μονοπατι και ο Αστρικος Αγγελος για να παρατηρησει να αρωματιστει.

Καθως μεγαλωνει σαν παιδι και σαν ενηλικας, χρειαζεται να παταξει καθε ασχημη δυσοδια απο επανω του, αρνητικα ανθρωπινα με τα οποια γεννηθηκε. Και να κρατησει καθε ευοδία. Και το ιδιο θα πει σε ολους να κανουν, καθε ανθρωπος το ιδιο να πραξει να βαδισει στο δικο του μονοπατι. Ολοι μπορουν, αυτο ηρθε να μιλησει και να δειξει.. να βοηθησει να υπηρετησει.

Απο παιδικη ηλικια βιωνει την απορριψη απο τα συνομηλικα παιδια οπως και απο τους ενηλικες. Γεννηθηκε ανθρωπος και Αστρικος Αγγελος μαζι και αυτο ειναι φανερο σε ολους, και ετσι στους ανθρωπους φαινεται παραξενο, παρα ξενο, φαινεται ξενο. Και ο ανθρωπος καθε ξενο το φοβαται, καθε τι που δεν καταλαβαινει, προσπαθει να το καταστρεψει, απο φοβο.. Και ο Αστρικος Αγγελος καλειται να παλεψει με το συναισθημα της αδικιας και της οργης μεσα του και να το παταξει. Ανθρωποι του φερονται παραλογα, μα εκεινος χρειαζεται να κραταει ζωντανα τα αγνα αισθηματα του και να παταξει καθε ανθρωπινη ασχημια μεσα του, να χαριζει ενα γλυκο χαμογελο σε καθε δυναστη της ανθρωπινης ζωης του επανω στον πλανητη Γη μα και να τον ακινητοποιει με τη Δυναμη με την οποια εχει οπλιστει απο τα γεννοφασκια του και καλειται ολοενα να την κανει εντονοτερη και μεγαλυτερη.... και αργοτερα το ιδιο θα καταφερει και γυρω του, θα διδαξει σε καθε ανθρωπο να βρει τη Δυναμη τη δικη του μεσα του και να την κανει πιο μεγαλη και πιο εντονη... αφυπνισης... οταν ερθει η ωρα θα ολοκληρωθει το εργο που ηρθαν να υπηρετησουν οι Αστρικοι Αγγελοι... θα φερουν εις περας την αποστολη τους με τη βοηθεια τη δικη σου καλε μου αναγνωστη, για το καλο του ανθρωπινου γενους και για το καλο ολων... με ευλογια και Πνοη Θεου.... πλεει η ανθρωποτης ως καραβι ολοταχως προς τη Νεα Εποχη.......

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ ΦΩΣ, ΨΑΞΤΕ ΓΙΑ ΦΑΡΟΥΣ....

Αστρικοι Αγγελοι, ανθρωποι της Γης, ολοι παιδια του Θεου και το ιδιο σημαντικοι. Ολοι το φως του φαρου ακολουθουμε, ο Λογος Του Κυριου ο φαρος μας.

(προσεχως σε επομενη δημοσιευση, πως μοιαζει ο Αγωνας τους, ποσα μαθαινουν ενθυμουνται απο αυτον τον αγωνα, ποσα οι ανθρωποι ολοι μπορουν να μιμηθουν και να κατανοησουν και να επιτυχουν ολο και περισσοτερα καθως ο ανθρωπος εχει μεγαλη δυναμη μεσα του, μα ακομα δεν το εχει θυμηθει... και με ποση δυναμη μα με σεβασμο και με ταπεινοτης, αγκαλιαζουν οι Αστρικοι Αγγελοι, το ανθρωπινο γενος, και πως θυμουνται πλεον με ταχεις ρυθμους την προελευση τους καθως ο καιρος εγγυς. Απο που προερχονται ποια η προελευση τους; Τί συναντουν στη ζωη τους και πως μοιαζει η εκπαιδευση τους; Εχουν ξαναερθει στη Γη;; Πως μοιαζουν εμφανισιακά; Πως θα τους ξεχωρισουμε;; Χρειαζεται να γνωριζουμε ποιοι ειναι αναμεσα μας;; Ποσοι υπαρχουν Αστρικοι Αγγελοι αριθμητικα στη Γη; Υπαρχουν και σε άλλους πλανητες; Υπαρχουν και στην Ελλάδα; Ποσοι; Ειναι αρκετοι αριθμητικα και ικανοι για την αποστολη που ηρθαν να φερουν εις περας με την συ-βολη του ανθρωπινου γενους παραλληλα;

Οταν ερθει η ωρα για τον καθενα μας να αντικρυσουμε απαντησεις, τοτε σημαινει ευθασε και η ωρα για να θεσουμε τις ορθες ερωτησεις. Ειμαστε ετοιμοι εκεινοι την ωρα για να δεχτουμε την Αληθεια μεσα μας και να την κανουμε ενα με την ψυχη μας. Διαφορετικα αν δεν ειμαστε ετοιμοι, θα τη δουμε την Αληθεια μα δεν θα τη συγκρατησουμε μεσα μας, θα την αποβαλλουμε και θα την απορριψουμε ως ξενο.. εισαι ετοιμος για ενα κοματι αληθειας; Εισαι ετοιμος να μαθεις πως ειναι ενας Αστρικος Αγγελος και ετοιμος να κατανοησεις εκεινα που θα σου μιλησει;; Αν νομιζεις η σωτηρια σου ειναι οι Αστρικοι Αγγελοι, εχεις μπερδευτει καλε μου αναγνωστη. Ο Αστρικος Αγγελος ειναι ενας απλος και ταπεινος υπηρετης Του Θεου και του ανθρωπου μα και του ιδιου του εαυτου του, με Δυναμη αναλογη του ποστου που υπηρετει και αναλογη αυτων που καλειται να προσφερει στο ανθρωπινο γενος.

Ενας απλος και ταπεινος φαροφυλακας, με Φαρο το Λογο Του Κυριου, δεν θα σε σωσει, μα θα σου υπενθυμισει το δρομο, θα σε αφυπνισει θα σου φωτισει τη θαλασσα της ζωης σου, ειναι εκει μα το σκοταδι δεν σε αφηνει να δεις καθαρα. Ο φαροφυλακας φροντιζει ο Φαρος να συνεχιζει να φεγγει οπως παντα προς καθε κατευθυνση γυρω γυρω γυρω γυρω γυριζει ενας φαρος. Οι Αστρικοι Αγγελοι λοιπον δειχνουν τη Ρότα Πλεύσης, εσύ βοηθα το καραβι της ζωης σου να πλευσει τωρα στην πορεια προς την Αληθεια που σου δειχνει ο Φαρος, ο Λογος Του Κυριου. Σωσε τον εαυτο σου και παραλληλα βοηθησε να σωσουν τον εαυτο τους και οι συνανθρωποι σου.)

Ολοι εμεις οι ανθρωποι της Γης, θα αποφασισουμε μεσα απο τις δικες μας πραξεις, ποια θα ειναι η Συνεχεια που μας περιμενει ...

Συνεχιζεται... (εμεις θα επιλεξουμε το ποιον της συνεχειας που ακολουθει.. ακομα και σε ετουτη τη δημοσιευση).

Φιλη karma

Ευχαριστουμε εσενα και τους συν-εργατες σου για το ομορφο θεμα που δημιουργησες, προς γνωση και πραξη και εκπαιδευση, πάντων...

Εικόνα
Όταν έδειχνα σε κάποιους τα αστέρια, εκείνοι κοιτούσαν το δάχτυλό μου...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Αύγ 2010 20:54 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Αφιερώνεται σε όλους τους Αστρικούς Αγγέλους!!!

Ο πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάσταχτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του... Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΓΝΩΣΤΟΣ... ΜΑ ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΟΣ! Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΦΩΣ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2010 01:01 
Χωρίς σύνδεση
Δάσκαλος
Δάσκαλος
Άβαταρ μέλους

Καλά όλα αυτά που αναφέρεις, αν όμως συμβούν όλα αυτά που αναφέρω στην υπογραφή μου, τι προκειται μετά να συμβεί;!!!! Μια άλλη νέα τάξη πραγμάτων;
Ενδιαφέρον μου ακούγεται.......

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2010 17:29 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Bajaja έγραψε:
Καλά όλα αυτά που αναφέρεις, αν όμως συμβούν όλα αυτά που αναφέρω στην υπογραφή μου, τι προκειται μετά να συμβεί;!!!! Μια άλλη νέα τάξη πραγμάτων;
Ενδιαφέρον μου ακούγεται.......

Για να μπορέσω να σου απαντήσω χρειάζεται να μας εξηγήσεις πρώτα τι εννοείς στην υπογραφή σου!

Σίγουρα, the dinner is served!!!! Γιατί ο καιρός... γαρ εγγύς!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2010 23:41 
Χωρίς σύνδεση
Δάσκαλος
Δάσκαλος
Άβαταρ μέλους

Hard to tell το τι εννοώ. Ίσως να μην σας αρέσει, αν και πιστεύω πως είναι αρκετά σαφές.
Το θέμα των αστρικών αγγέλων για να είμαι ειλικρινείς, με προβλημάτισε. Ενώ έδωσα στο άλλο τόπικ που αφορά πάλι σχεδόν το ίδιο θέμα, εδώ με προβληματίσατε.......... γι' αυτό τους ξεχωρίζω όταν τους δώ;!!!..........
I'll be damned........

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Σεπ 2010 19:52 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑΣ ΑΣΤΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ;;; ΑΠΛΑ... ΘΥΜΙΣΟΥ!!!

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Ιαν 2011 01:07 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

εχω νιωσει οτι ειμαι διαφορετικη πολλες φορες και εχω κλαψει πολλες φορες νιωθω οτι δεν ανηκω εδω αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν θυμαμαι κατι απο το παρελθον μου για να ειμαι αστρικος αγγελος... τι να κανω?

Κάθε άνθρωπος έχει το δικό του πεπρωμένο.
Το μόνο που πρέπει να κάνει
είναι να το ακολουθήσει και να το αποδεχτεί,
όπου κι αν αυτό τον οδηγήσει.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Ιαν 2011 22:38 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

apostolia έγραψε:
εχω νιωσει οτι ειμαι διαφορετικη πολλες φορες και εχω κλαψει πολλες φορες νιωθω οτι δεν ανηκω εδω αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν θυμαμαι κατι απο το παρελθον μου για να ειμαι αστρικος αγγελος... τι να κανω?

Αγαπητή μου φίλη apostolia

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας!

Όταν η ψυχή ενσαρκώνεται, χάνει τη μνήμη της, έτσι έχει ορίσει το Συμπαντικό Σχέδιο. Δεν πειράζει που δεν θυμάσαι, η ψυχή σου, όμως θυμάται και αυτό είναι το πιο σημαντικό! Όταν έρθει η σωστή ώρα θα εν-θυμηθείς, όπως επίσης, θα σου αποκαλυφθεί και ο σκοπός σου στη Γη.

Οι περισσότεροι Εργάτες του Φωτός δεν θυμούνται και αυτό συμβαίνει για την προστασία τους. Έχουν κατέβει σαν αλεξιπτωτιστές σε ένα εχθρικό έδαφος, έτσι χρειάζεται να είναι καλυμμένοι.

Μπορείς, πάντως, να μας γράψεις κάποιες εμπειρίες σου ή σκόρπιες μνήμες που σου εμφανίζονται για να τις συζητήσουμε! Ίσως έχει έρθει η στιγμή για να ανακαλύψεις τη φύση της ψυχής σου!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 30 Ιαν 2011 00:37 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

οταν ανακαλυψω ποια ειμαι θα μπορεσω να γνωρισω την πραγματικη μου οικογενεια?
χμμμ... δεν μου ερχονται μνημες αλλα εχω ονειρα προφητικα πολλες φορες δεν ξερω αμα μετραει ομως...
παντως οταν ειμουν στην κοιλια την μητερας μου ειχε γινει ενας σεισμος και τον θυμαμαι αν και ακομα δεν ειχα γεννηθει!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Σεπ 2011 22:01 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ, ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΒΙΝΤΕΟ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 09 Οκτ 2011 22:57 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

karma έγραψε:
ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ, ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΒΙΝΤΕΟ!

Καλησπερα! ειχα καιρο να μπω στο σιτε! ειχα βυθιστει σε ενα βιβλιο της σειρας οι αθανατοι! διαβαζα αυτη την σειρα και μου θυμισε το γκρουπ. εχει μετανσαρκωσεις και τετοια πραγματα. ειναι ενα βιβλιο που ερωτευτηκα. το βιντεο σου ειναι πολυ ωραιο καρμα μου!
τωρα τελευταια εχω να πω οτι βιωνω καποια ντεζα βου. νιωθω καπως περιεργα λες και κατι αλλαζει.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011 02:45 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ!

Δεν φοβάμαι τίποτα, έτσι μπορώ να θυμηθώ τον εαυτό μου...
Είμαι... ελεύθερος!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 14 Φεβ 2012 06:00 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

Η μέρα μου ξεκινά, όταν η ζωή σου σταματά.

Ποσοι θα θελαν να πατησουν ενα κουμπι να εξαφανισουν τους αλλους και να παρουν την θεση τους.......
Μα η γη εχει τα δικα της σχεδια......και δεν συμφωνει μαζι τους.
Σε τουτο τον πλανητη βρισκεσαι για να μαθεις οτι οταν περιμενεις να σταματησει η ζωη του αλλου για να αρχισει η δικη σου.......θα περιμενεις πολυ καιρο..........

καθώς πορεύεσαι μες το σκοτάδι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 14 Φεβ 2012 16:40 
Χωρίς σύνδεση
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

inei777 έγραψε:
Η μέρα μου ξεκινά, όταν η ζωή σου σταματά.

Ποσοι θα θελαν να πατησουν ενα κουμπι να εξαφανισουν τους αλλους και να παρουν την θεση τους.......
Μα η γη εχει τα δικα της σχεδια......και δεν συμφωνει μαζι τους.
Σε τουτο τον πλανητη βρισκεσαι για να μαθεις οτι οταν περιμενεις να σταματησει η ζωη του αλλου για να αρχισει η δικη σου.......θα περιμενεις πολυ καιρο..........

Εκτός και αν είσαι τραυματιοφορέας, είτε νεκροθάφτης. :lol:

Είτε Άγγελος που θα οδηγήσεις την ψυχή στο επόμενο στάδιο.

Τότε η μέρα ξεκινά, η εργασία του. Όταν η ζωή του άλλου σταματά σε εκείνο το επίπεδο ύπαρξης και προχωρά για το επόμενο.

Για να μην μπερδεύονται οι φίλοι μας, καλό είναι να κάνουμε quote όταν θέλουμε να μεταφέρουμε τα λόγια κάποιου μέλους που η δημοσίευσή του έχει προηγηθεί κατά πολύ και έπειτα να τα σχολιάζουμε. Είτε να εξηγούμε εμείς σε ποιό μέλος αναφερόμαστε και ποιά δημοσίευσή του σχολιάζουμε. Να αποφεύγονται έτσι οι παρεξηγήσεις. Σε αυτήν τη δημοσίευση σχολιάσαμε την υπογραφή του καλού μας φίλου Bajaja. :thumright:

Αν θέλετε μπορείτε να δείτε το θέμα ΟΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ εδώ topic-t21.html

Εικόνα
Όταν έδειχνα σε κάποιους τα αστέρια, εκείνοι κοιτούσαν το δάχτυλό μου...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Φεβ 2012 02:09 
Χωρίς σύνδεση
Φωτισμένος
Φωτισμένος
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστω ιντιγκο δεν ηξερα πως γινετε.
Αν λοιπον αναφερομαστε στον Μιχαηλ ολα καλα........του χω και αδυναμια......

καθώς πορεύεσαι μες το σκοτάδι.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 16 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για: